NOVINKY

Budeme mít štěňátka - we are waiting puppy!!!!!!!!

Budeme mít štěňátka!!!! Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost Ally, otcem je krásný výstavně úspěšný pes ICH. Atuš Bermondo Bohemia (DKK/ DKL A/A , 0/0) Vítěz Prahy 2008,Český šampion 2008,Národní vítěz 2010,Český grandšampion 2010,Kvalifikace na CRUFTS 2011,CHampion of Croatia 2010 Štěňátka by se měla narodil kolem 5.5.2011 Kdo by měl zájem o štěňátko z tohoto spojení může nás kontaktovat.    

Máme Nové WEBOVKY !!!!!! WE have new WEB SITE!!!!!!

Máme nové Webové stránky !!!! ty staré nebyly přesně podle našich představ a proto jsme si nechali udělat nové Webové stránky na adrese www.berns-hell.cz doufám že se vám budou líbit

Návštěva u Anny + nové fotky Artushe a Aishy Bern's Hell

V týdnu jsme byli na další návštěvě našeho štěňátka Anny, která bydlí kousek od nás u mého kamaráda. Z Anny roste krásná psí slečna, což můžete posoudit na fotkách, které jsou umístěny v sekci odchovy - vrh A. Dále mám přišli krásné fotky Artushe a Aishy, oba bydlí spolu u rodiny nedaleko Českého Krumlova. Fotky jsou ve stejné sekci.

návštěva u Anelly Bern's Hell

V týdnu jsme využili svátku k tomu ,aby jsme navštívili v nedalekém Vsetíně naše malé torpédo Anelly Bern's Hell. Nelly vyrůstá v krásné přírodě vsetínských vrchů na samotě u lesa, se svými páníčky. Za tu dobu co jsme ji neviděli zase pěkně přibývá a roste z čehož máme radost. Nelly přejeme ,hodně zdraví a doufáme že ji brzy uvidíme ve výstavním kruhu. Během naší návštěvy jsme nafotili pár fotek, ketré jsou umístěny v sekci odchovy vrh A.

přišly nám nové fotky Antonnyho a Anny více v sekci odchovy!!!

nové fotky nám poslali noví majitelé naši štěňátek. Podle fotek je vidět že krásně rostou a že se mají opravdu dobře.

všechna štěňátka jsou již v nových domovech!!!

Dneska nás opustila poslední dvě štěňátka Artush a Aisha.Odjeli se svými páníčky přes půl republiky do čech.Doma je teď pusto prázdno a snutno po našich malých chundelatých kuličkách.Další vrh plánujeme na příští rok, tak doufám že se to povede.

do sekce odchovy byly přidány fotky z nových domovů

do sekce štěňata byly přidány fotky z nových domovů. Proto bych byl rád aby noví majitelé poslali fotky ať je můžu zveřejnit na náš web :-)

štěňátka se pomalu rozjíždí do svých nových domovů

Náš první vrh se pomalu rozjíždí do svých nových domovů.Myslím si že jsme pro ně vybrali opravdu výborné rodiny ,které jim dají tu nejlepší péči.Přejeme jim ,aby jim dělali jen radost a vyrostli z nich krásní,veselý a zdravý berňáci.Doma nám ještě zůstali dva pejsci a jedna fenka, kteří odjíždí do svého nového domava příští víkend.

ŠTĚŇATA OSLAVILA 1. MĚSÍC

 Už máme měsííííc!!!!! Tak sme v sobutu oslavili 1. měsíc svého života.  Máme sa čím dál tím líp!!!  taky sů už z nás pořádní cvalíci :)) dospěláci říkajů že sů z nás Valaši jak poleno - zpíváme tu našu ,,štěkací'' od rána do večera, a také aby ne když je nám na tom světě tak krááásně, mamča Ally nás pořád opečovává a my sa jen převalujem z jednoho boku na druhý. Tož kdyžtak sa na nas mrkněte v sekci štěňata. 

ŠTĚŇÁTKA UŽ MAJÍ TÝDEN!!!

V sobotu oslavila naše štěňátka svůj první týden života. Krásně rostou všichni už mají dvojnásobek své porodní váhy a někteří i víc :-) Ally se o ně ukázkově stará,je z ní opravdu skvělá mamina.Tři krásní psi jsou ještě volní,tak kdo by měl zájem může nás kontaktovat.

ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ!!!!! WE HAVE PUPPIES!!!!!

Včera 17. 7. 2010 se z Ally stala poprvé mamča!!!!!!!!!! Máme 5 pejsků a 3 fenky. Všechna štěňata jsou zdravá, mají se čile k světu, jsou standartně zbarvená, a doufáme že nám budou dělat jen radost.  A nejenom nám, prvních 8 týdnů, ale i pozbytek jejich psího života budoucím majitelům :-))))))))). Zájemci o štěňátko nás můžou kontaktovat. Více info v sekci štěňata.  

***** BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA - ALLY IS PREGNANT*****

    BEREME ZÁZNAMY NA ŠTĚŇÁTKA.     Dnešní sono nám potvrdilo březost Ally,tak že se budeme těšit na naše první štěňátka,která by se měla narodit asi 17.7.2010.     Otcem tohoto vrhu bude švédské pes ZANDRINA'S UNESCO,který je velmi úspěšný na výstavním poli.Pyšní se tituly     INTERCHAMPION, CHAMPION POLSKA, CHAMPION SRBSKA, CHAMPION RUMUNSKA, JUNIOR CHAMPION POLSKA.     Tento pes má výbornou bernskou povahu, silnou kostru,krásnou srst a velmi zajímavý švédský rodokmen.     Štěňátka z tohoto spojení budou mít předpoklad dobrého exteriéru a dobrého zdraví.     KDO BY MĚL ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKA Z TOHOTO SPOJENÍ MŮŽE NÁS KONTAKTOVAT  NA TEL +420 731 967 360      VÍCE INFO O TOMTO VRHU V SEKCI ŠTĚŇATA

MÁME NAKRYTO!!! - WE HAVE MATED!!!

    Poslední tři dny jsme strávili na cestách do Polska. za naším vysněným ženichem interchampionem ZADRINA'S UNESCO Kvůli povodním to bylo velmi náročné,ale doufáme že se nám naše úsilí vyplatilo.Jestli nám sono na 30 dní potvrdí březost Ally, tak by se  štěňátka měla narodit v polovině července a k odběru by byli v polovině září. Více info v sekci štěňata.V případě zájmu o štěňátko nás kontaktujte telefonicky nebo emailem. If you are interested in a puppy please call or e-mail us for more information.

we're going to Mating next week - příští víkend jedeme na krytí

    Tak po dlouhém čekání jsme se dočkali.Ally se začala v neděli hárat.Tento víkend jedeme do Zlína udělat test na hladinu progesteronu v krvi,který nám napojí ,kdy máme vyjet za naším ženichem do Polska.( Inter šampion ZANDRINA'S UNECO)Jelikož je to naše první krytí jsme zvědaví jak to všechno dopadne.Držte nám palce aby se nám  zadařilo, ať se doma můžeme těšit z prvních přírůstků z naši stanice :-))) více info v sekci Štěňata nebo Krytí.

Kiro is Champion Of Romania and Internationale Champion

  Otec plánovaných naších prvních štěňátek Zandrina's Unesco (Kiro) získal na výstavě v Satu Mare 17-18.04.2010 v Rumunsku ocenění  champion excellent, 1 place CAC,CACIB, BOS   champion excellent, 2 place resCAC,resCACIB/CACIB tím splnil podmínky pro udělení titulu Champion Of Romania a Internationale Champion Gratulujeme!!!!!!!

Ally oslavila tento týden 2 roky !!!!!!

Ally tento týden oslavila její životní jubileum a to dva roky.Přejeme jí hodně zdraví,radosti do života, štěstí s námi,protože bez ní by to nebyl snad ani život.
Záznamy: 1 - 16 ze 16